SCENA DLA KOBIET 2019-2021

Copyright: Scena dla Kobiet Anna Joachimiak

 

 

 

 Zapisz się jeśli:

 

 Chcesz dostawać informacje o szkoleniach, a także o darmowych kursach, wpisach na blogu pełnych wiedzy i inspiracji.

 Jesteś kobietą, artystką i chcesz dostawać informacje o planowanych akcjach Sceny dla Kobiet - będziesz dostawała informacje z wyprzedzeniem i szansę, aby dołączyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Zapisując się, wyrażasz zgodę na otrzymywanie ode mnie Newslettera. 

W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, informując mnie o tym mailowo. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

 

 

 

 

 

 

Polityka prywatności | Regulamin

 

 Scena dla Kobiet 2021

 

Imię
E-mail
Zapisz się*
Zapisz się*
Formularz został wysłany — dziękuję.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Moje konto

Kilka tygodni temu znajoma poprosiła mnie żebym zdradziła jej „sekret” skąd mam tyle energii, skąd we mnie tyle pomysłów, kreatywności i siły, żeby ciągle działać. Nie myślałam nawet, że rozrośnie się to do takich rozmiarów i że w tak krótkim czasie, stworzę gotową receptę jak tę energię, moc w sobie rozbudzić. Z chęci pomocy jednej dziewczynie, która miała już dosyć marazmu, braku siły i chęci do działania powstało coś, co pomoże wielu odzyskać moc, fajną lekkość i radość z życia i działania.

 

 

 

Moc, moc twórcza? Z czym Ci się to kojarzy?

 

 

Z artystami, twórcami, z weną, natchnieniem, czymś co wypływa z nas i dzięki czemu tworzymy niezwykłe rzeczy. Jednak niezupełnie tak jest.

Moc twórcza nie tylko przekłada się na skomponowany utwór, napisany tekst, namalowany obraz czy stworzone rękodzieło. Moc twórcza to również kreatywne pomysły na własne działania – wszelkie, od tworzenia postów na social media po pomysły na własny, kreatywny biznes. To poczucie mocy, sprawczości, pomysły jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. To poczucie, że niezależnie od sytuacji poradzisz sobie i znajdziesz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Wspomniana moc, to najprościej mówiąc, pewna otwartość, głowa pełna pomysłów i energia, która pozwala na to by je realizować. To kreatywne pomysły na to jak przekuwać własną pasję w pracę, jak zarabiać. No i przede wszystkim to co najważniejsze - wnosi większą wiarę we własny potencjał, talent, wiarę we własne możliwości.

A jak wiadomo, pewnie każda z Was doświadczyła tego, że brak wiary może naprawdę skutecznie zablokować wszelkie działania.

 

 

Kiedy myślisz o inspiracji, wenie, co przychodzi Ci na myśl?

 

 

Czy to coś na kształt uderzenia pioruna, coś na co nie masz wpływu, co jest niekontrolowane przez Ciebie? Coś, co jeśli wykorzystasz, działasz, pracujesz, tworzysz, a jeśli nie - nie wiesz kiedy pojawi się kolejny raz. A co, jeśli już nie przyjdzie, jeśli to była jedyna z nielicznych okazji na to, aby coś stworzyć?

 

A to nie jest tak albo inaczej - nie musi tak być! :)

 

Wielu artystów, freelancerów, osób działających w branży kreatywnej, stara się żyć ze swojej pasji, ale tak zwana wena pojawia się sporadycznie i nie mają na to żadnego wpływu. Uzależniają swoje życie zawodowe, finansowe od czegoś od czego sami są zależni – a to nie jest wolność twórcza.

 

 Czy tak zwana wena zdarza Ci się od czasu do czasu i tak naprawdę nie masz żadnego wpływu na to, kiedy?

 

 Czy pojawia się zazwyczaj przy okazji silniejszych emocji - pozytywnych lub negatywnych?

 

 Czy nie jesteś w stanie przewidzieć, ile potrwa, czasami jest to mały impuls, od którego musisz się uzależniać - jeśli nie wykorzystasz go natychmiast to nie wiesz, kiedy się pojawi ponownie?

 

​​​​Czy odpowiadając na te pytania nie uświadamiasz sobie, że zamiast twórcą jesteś niewolnikiem uzależnionym od czegoś na co absolutnie nie masz wpływu?


Inspiracja, moc, wena, jak tego nie nazwać to coś co jest w Tobie!, a nie przychodzi z zewnątrz, jak grom z jasnego nieba. To jest w Tobie i jeśli się do tego podłączysz, dostroisz, rozbudzisz, masz dostęp do tej mocy cały czas, nieograniczony.

 

Jeśli doświadczyłaś kiedyś takiego dostrojenia, pełnego, wiesz doskonale o czym piszę i wiesz jakie co cudowne uczucie!

 

 

 

 

 

 

Pamiętam doskonale czas, nie tak dawno, bo niespełna dwa lata temu, gdy jeszcze nie dbałam o to, o kontakt ze sobą, o własną energię, gdy nie doświadczyłam jeszcze w pełni tego podłączenia do własnej mocy.

 

Pamiętam doskonale czas, kiedy wracałam z pracy i nie robiłam nic, bezmyślnie skrolowałam facebooka, czytałam głupoty w internetach, a nawet jak łapałam za instrument, bezwiednie odtwarzałam po raz kolejny, te same znane mi sekwencje. Brakowało mi sił i chęci do działania. Nawet gdy zdarzał się jakiś przebłysk weny, to najczęściej ta iskra nie była wystarczająca, żeby doprowadzić projekt czy pomysł do końca.

 

Pamiętam doskonale czas, gdy nie chciało mi się nic robić, działać, no bo po co? Brakowało mi fajnych pomysłów, które by mnie zapaliły do pracy, brakowało wiary we własne możliwości, czułam się wypalona.

 

Pamiętam momenty, gdy pojawiały się fajne, kreatywne pomysły, ale i tak wciąż każde najmniejsze działanie było wyzwaniem, bo nie miałam pewności czy to dobry kierunek. Pamiętam jak ciężko było się zmobilizować do regularniej, codziennej pracy.

 

Pamiętam też takie, gdy jako osoba czynu łapałam się wszystkiego jak leci, byle coś robić, ale działało to jeszcze gorzej, bo często traciłam energię na coś co nie było moje, na realizowanie cudzych oczekiwań i celów.

 

 

Z perspektywy dnia dzisiejszego, wydaje mi się to jakimś koszmarem – gdzie było szaro, buro i gdzie wszystko zabierało mi energię. Na szczęście jest to już tak daleko od miejsca, w którym jestem teraz, że nie muszę się już tym martwić. Ale kiedy myślę, być może o Tobie i wielu osobach, które nadal tak żyją, czuję się w obowiązku podzielić się swoją wiedzą, swoim doświadczeniem.

 

Jeśli też chciałabyś być w miejscu, w którym masz jasność i klarowność w tym co robisz, w miejscu, w którym masz głowę pełną pomysłów, siłę żeby je realizować i pewność że idziesz w dobrym kierunku.

 

W miejscu, w którym już nie jesteś zależna, od czegoś na co absolutnie nie masz wpływu, ale to Ty decydujesz, to Ty ustalasz zasady gry i korzystasz w pełni z własnego potencjału.

 

 

Zapraszam Cię serdecznie!

​​​​​​​

 

OBUDŹ SWOJĄ MOC! III EDYCJA startuje już 10 maja.

Dołącz i stań się twórczynią własnego życia!

 

Czekam na Ciebie 

 

Ania

 

 

 

 

 

 

 

OBUDŹ SWOJĄ MOC! 

SEKRET NIEOGRANICZONEJ MOCY TWÓRCZEJ13 kwietnia 2021

 

 

 

Cześć, nazywam się Ania

 

Kim jestem? Kobietą niezależną, kobietą czynu, której muzyka w duszy gra. 

Jestem właścicielką Sceny dla Kobiet, miejsca dla kobiet twórczych, a także autorką szkoleń z zakresu działania w branży kreatywnej.

 

Co robię? Pomagam kobietom odnaleźć własną drogę, życiową misję – inspirując, motywując, a także dając bardzo konkretne narzędzia do działania.

 

Sprawdź sama. W czym Ci mogę pomóc?