SCENA DLA KOBIET 2019-2021

Copyright: Scena dla Kobiet Anna Joachimiak

 

 

 

 Zapisz się jeśli:

 

 Chcesz dostawać informacje o szkoleniach, a także o darmowych kursach, wpisach na blogu pełnych wiedzy i inspiracji.

 Jesteś kobietą, artystką i chcesz dostawać informacje o planowanych akcjach Sceny dla Kobiet - będziesz dostawała informacje z wyprzedzeniem i szansę, aby dołączyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Zapisując się, wyrażasz zgodę na otrzymywanie ode mnie Newslettera. 

W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, informując mnie o tym mailowo. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

 

 

 

 

 

 

Polityka prywatności | Regulamin

 

 Scena dla Kobiet 2021

 

Imię
E-mail
Zapisz się*
Zapisz się*
Formularz został wysłany — dziękuję.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Moje konto

Ania tworzy rewelacyjne szkolenia dla kobiet nie tylko z branży muzycznej.

Jest świetnie zorganizowana; potrafi spokojnie i metodycznie podejść do każdej osoby i każdej trudności.

Dzięki pracy z kursem Ani i jej nieocenionej pomocy w czasie konsultacji indywidualnych, udało mi się zidentyfikować obszary własnej działalności, nad którymi muszę popracować.

 

Pozytywna energia, spokój i solidna wiedza merytoryczna, którymi dysponuje Ania, sprawiają, że rzeczywiście wdrażam kolejne moduły, przyglądając się z uwagą zmianą jakie zachodzą w moim podejściu do omawianych tematów.

Dziękuję Aniu.

Gosia Kot

Anglistka,

właścicielka szkoły językowej

Tok Story - angielski naturalnie

www.tokstory.pl

Szkoła dla Kobiet otworzyła mnie na potencjał, który w sobie miałam, ale w który nie wierzyłam; na własną twórczość, osobiste blaski i cienie, na obszary, które wymagają pracy, ale i uzdrowienia. Dzięki przekazywanym materiałom i ćwiczeniom zaczęłam lepiej rozumieć siebie jako wokalistkę, twórczynię, a także to, co chcę przekazać i w jaki sposób dotrzeć z tym do innych.

Adrianna Bielak

Wokalistka, choreografka, tancerka

Leliljart

www.instagram.com/lelijart

Znam Anię już ładnych kilka lat. Poznałyśmy się zanim jeszcze pokazała światu swoje autorskie programy dotyczące pasji, pracy i życia pełną piersią, ale już wtedy zajmowała się właściwie tym samym.
Ania świetnie wykorzystała swoje umiejętności interpersonalne, organizacyjne i zdolność do bycia autentyczną liderką, gdy dosłownie w kilka miesięcy powołała do życia Scenę dla Kobiet i związane z nią nagranie Babskiej Płyty. Miałam szczęście uczestniczyć w tym projekcie, a energii jaka mu towarzyszyła nie zapomnę do końca życia. Pracy nad płytą towarzyszyły głębokie rozmowy i wzruszenia. Stworzona została przestrzeń do wglądów i poszukiwania siebie… tę atmosferę zawdzięczamy oczywiście Ani.
Aniu dzięki, że jesteś! Dzięki, że tak pięknie działasz na rzecz kobiecej solidarności!
Z zachwytem obserwuję Twoje działania pomagające innym rozwinąć skrzydła. Obyś pomogła jak największej ilości ludzi, bo do tego wydajesz się być stworzona.

 

Dominika Dudek

Muzykoterapeutka, nauczycielka propagującą nowoczesne i autorskie metody edukacji muzycznej dzieci.

Wokalistka związaną z najstarszym łódzkim zespołem jazzu tradycyjnego Sweet and Hot Jazzband.

Dominika Dudek

DoMi: niecodzienna edukacja muzyczna

Ania jest animatorką i twórczynią Sceny dla Kobiet. Jest też niezwykłą kobietą, z ogromną pasją, a jej działania i trud jakiego się podejmuje czyli promowania twórczości, aktywizowania i integrowania Kobiet-Artystek, są bezcenne!

 

Scena muzyczna Kobiet w Polsce, w mojej opinii, mega potrzebuje wsparcia, uwagi, ale też dania przestrzeni i oddania głosu, bo dziewczyny robią rzeczy niezwykłe i kreatywne, mega wartościowe, z ogromną wrażliwością.

 

Moje ukochane miejsce Wooltura, jakie powstało również z pasji do muzyki i sztuki, jest miejscem, gdzie Kobiety-Artystki i Scena dla Kobiet  mają i będą miała swoje, i szczególne miejsce. Dla mnie to ważny projekt.

Ewa Puzia-Sawicka

Właścicielka klubu muzycznego Wooltura, trener, coach biznesu i branży muzycznej.

 

facebook.com/Wooltura

 

Co mówią o mnie inne kobiety?

Cześć, nazywam się Ania Duszyńska

 

 

Kim jestem?

 

Kobietą niezależną, kobietą czynu, której muzyka w duszy gra. 

Jestem właścicielką Sceny dla Kobiet, miejsca dla kobiet twórczych, autorką szkoleń z zakresu działania w branży kreatywnej.

 

Co robię?

 

Pomagam kobietom odnaleźć własną drogę, życiową misję – inspirując, motywując, a także dając bardzo konkretne narzędzia do działania.

 

W czym Ci mogę pomóc?

 

Sprawdź sama

 

Anna Duszyńska

Scena dla Kobiet

W swoją pracę wkładam serce i duszę 

Zajęcia Szkoły dla Kobiet poleciłabym każdej kobiecie.
Na zajęciach z marki osobistej oraz celów i marzeń można poznać siebie, bądź przypomnieć sobie kim się jest i kim się chce być. Poruszane są rzeczy, które są niby oczywiste, ale nie myślimy i nie rozmawiamy o nich. Moduły o public relations i komunikacji marketingowej przydadzą się nie tylko muzykom :)
Zdecydowanie polecam :)

 

Gabriela Gunia

Wokalistka, songwriterka 

Gabi Gunia

"Szkoła dla kobiet" to szkolenie, które chętnie poleciłabym każdej osobie, która działa w muzyce lub powiązanych z rynkiem muzycznym obszarach. Myślę, że p. Ania, która prowadzi to szkolenie to osoba bardzo inspirująca, pracowita, pełna pomysłów i siły do realizacji tych pomysłów. "Szkoła..." porusza pewne zagadnienia i doskonale ukazuje te obszary, na które trzeba zwrócić uwagę w pracy nad swoją marką osobistą. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na to szkolenie, gdyż SzDK już procentuje w moim podejściu do muzycznych przedsięwzięć :)

 

Kasia Rozgłos

Wokalistka, muzykolożka, dyrygentka, nauczycielka emisji głosu, właścicielka szkoły muzycznej Rozgłos.eu

Rozgłos.eu

Uczestniczyłam w różnych projektach prowadzonych przez Annę w ramach Sceny dla Kobiet. Spotkania w grupie wspaniałych osób miały na celu wzajemne wsparcie i przyczyniły się do naszej aktywizacji oraz wyrównywania szans kobiet w branży kulturalnej .
Anna zaimponowała mi dynamizmem, doskonałą organizacją i koordynacją działań, a trzeba przyznać, że stawiała przed sobą i nami bardzo ambitne zadania.
Szczególnie przydatne w czasach pandemii okazały się umiejętności Anny z zakresu prowadzenia działalności online, wymagające zdalnej koordynacji, prowadzenia transmisji, spotkań i szkoleń.
Ponadto Anna zaraża optymizmem, energią, imponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem pracy w różnych gałęziach branży muzycznej. 
Jako aktywna kobieta, artystka działająca w polskiej branży kulturalnej, niezmiernie cieszę się, że znalazłam pomoc i oparcie w projektach i szkoleniach związanych ze
Sceną dla Kobiet. 

 

Eliza A.Tkacz

 Kompozytorka, autorka tekstów i producentka,

doktor nauk technicznych.

elizatkacz.com

Anię miałam przyjemność poznać przy projekcie "Scena dla kobiet" i związaną z nią "Babską płytą".
Przypadek? W życiu nie ma przypadków! :)
Bardzo miło to wspominam: świetna atmosfera, wspaniałe kobiety, a pozytywna energia Ani zarażała nas wszystkie. Byłam pod ogromnym wrażeniem jak Ania to wszystko zorganizowała!
Oprócz "Sceny..." wzięłam również udział w szkoleniu "Szkoła dla kobiet". Było to dla mnie bardzo ciekawe i inspirujące doświadczenie. Materiały oraz wiele ćwiczeń zawartych w szkoleniu dały mi dużo do myślenia. Ania jest bardzo ciepłą, pracowitą, energiczną i ambitną osobą, która wkłada caaałe swoje serce w to, co robi. Polecam!

Barbara Solnica

Wokalistka, skrzypaczka, pedagog, prowadząca zajęcia umuzykalniające dla dzieci, a także profesjonalną obsługę muzyczną ślubów i innych uroczystości.

Basso Art