SCENA DLA KOBIET 2019-2021

Copyright: Scena dla Kobiet Anna Joachimiak

 

 

 

 Zapisz się jeśli:

 

 Chcesz dostawać informacje o szkoleniach, a także o darmowych kursach, wpisach na blogu pełnych wiedzy i inspiracji.

 Jesteś kobietą, artystką i chcesz dostawać informacje o planowanych akcjach Sceny dla Kobiet - będziesz dostawała informacje z wyprzedzeniem i szansę, aby dołączyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Zapisując się, wyrażasz zgodę na otrzymywanie ode mnie Newslettera. 

W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, informując mnie o tym mailowo. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

 

 

 

 

 

 

Polityka prywatności | Regulamin

 

 Scena dla Kobiet 2021

 

Imię
E-mail
Zapisz się*
Zapisz się*
Formularz został wysłany — dziękuję.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Moje konto

Anna Lassonczyk, na konferencji światowej Flow! summit 2021!, która właśnie się rozpoczęła, przywitała nas słowami, z którymi w 100% się zgadzam, identyfikuje i z przekazem, który również niosę innym, mianowicie:

 

Na ile w skali od 1 do 10 czujesz, że jesteś w flow, na ile czujesz że wykorzystujesz swój potencjał, na ile czujesz że żyjesz tak jak chcesz, tak jak Twoja dusza tego pragnie? Na ile wykorzystujesz swoje możliwości, mocne strony i po prostu żyjesz po swojemu, niezależnie od tego co mówią inni, tego jak zostałaś wychowana, co myślą inni, co jest normalne, co Ci społeczeństwo narzuca?

Czy żyjesz tak naprawę po swojemu, tak jak Ty chcesz żyć? Żyjesz tak jak Ty uważasz, że jest słuszne, niezależnie od tego co mówią inni, żebyś miała odwagę żyć po swojemu, po prostu zgodnie z Twoim sercem, z Twoją intuicją, tak jak Ty chcesz.

 

 

W pewnym momencie, na mojej drodze, stało się dla mnie jasne, że właśnie to jest wartość, którą pragnę przekazywać. Nie ważne, czy śpiewasz, malujesz, piszesz czy zajmujesz jakimkolwiek innym zawodem, pasją, najważniejsze jest to, abyś w tym co robisz widziała sens i abyś żyła w zgodzie ze sobą i tak jak najbardziej tego pragniesz!

 

Ja tak żyję i gdy patrzę dookoła, to to czego każdego dnia sobie życzę, to żeby wszyscy tak żyli. Może brzmi to nieco egoistycznie, ale po prostu bardzo bym chciała, aby otaczali mnie szczęśliwi, zadowoleni z życia ludzie. Kiedy na co dzień widzę lęk, strach, hejt, zazdrość to wiem, że to nie jest świat, w którym chce żyć. Szczególnie my Polacy, mam wrażenie, jesteśmy tym przesiąknięci – zawsze szklanka jest do połowy pusta. Czasami jeszcze mam tak, choć mocno nad tym pracuję, że czuję wyrzuty sumienia, z powodu tego, że jestem szczęśliwa, spełniona, że żyje tak jak chcę. Czuję czasami wręcz presję, że powinnam się smucić, narzekać, zazdrościć innym, życzyć im źle, wtedy wpiszę się w pewną „normę”.

 

Też tak czasami czujesz?

 

 

 

 

 

 

 

 

Opowiem o tym, co odmieniło moje życie!

 

Pamiętam ten moment, jakby to było wczoraj…

 

Właśnie postanowiłam zostawić swoją etatową pracę i żyć na własnych zasadach, tak jak ja tego chcę!

Postanowiłam też wtedy, że przez najbliższy rok zrobię na sobie mały eksperyment - będę kierowała się wyłącznie głosem serca i intuicji, a rozsądek, który zawsze sprowadzał mnie na manowce, wysyłam na zasłużony urlop. Eksperyment dość ryzykowny by się zdawało, ale było warto!

 

Nie była to łatwa decyzja, zważywszy na to, że absolutnie nie wiedziałam co mam ze swoim życiem zrobić . Ale pamiętam dokładnie, że kiedy otworzyłam się na to piękne nieznane, zaczęłam też otwierać się coraz bardziej na własną moc i na jej swobodny przepływ w moim życiu. Wyszło to nieco niechcący 😉 Nie wiedziałam nawet, że powrót do siebie i nawiązywanie na nowo silnego kontaktu z samą sobą, łączy się z otwieraniem na totalnie nieograniczony potencjał i moc twórczą.

 

Trochę to trwało, nie było to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Ale dziś właśnie tak jest – potrafię jak za magicznym dotknięciem, aktywować swoją twórczą moc, swój potencjał, flow! Zawsze, kiedy tego potrzebuję, mam dostęp do nieograniczonej mocy – rozumianej potocznie jako wena, inspiracja, pomysły na działanie.

 

I tego też chcę nauczyć Ciebie!

 

 

 

Było to blisko dwa lata temu i od tego czasu wciąż działam, mam głowę pełną pomysłów i co najważniejsze zapał i siłę, by je realizować. Mam energię i mobilizację do codziennej pracy, która już dziś idzie z dużo większa lekkością, z radością i nawet, gdy coś nie wychodzi, coś się nie udaje – to nigdy nie brakuje mi motywacji do dalszego działania!

 

Jeśli tak jak ja, działasz w branży kreatywnej, wiesz doskonale jaką bolączką jest działanie, gdy „musisz”, gdy potrzeba, a nie masz siły, nie masz weny, nie masz tej iskry, żeby pociągnąć rozpoczęte projekty, żeby regularnie pracować. A bez tego ani rusz!

 

 

Kiedy więc mówię, że powrót do siebie i obudzenie twórczej mocy odmieniła moje życie – nie przesadzam. Z resztą odmieniły nie tylko moje życie… obejrzyj moje szkolenie, które mam nadzieję, pomoże Ci zrozumieć i być może rozpoznać u siebie, niesprzyjające schematy, które powielasz, które blokują Twój przepływ i otworzysz się na własną moc! Bo to jest w Twoim zasięgu!

 

 

A jeśli po wysłuchaniu będziesz miała ochotę, wspólnie ze mną przejść proces budzenia Twojej mocy i rozpuszczania blokad, które stoją na przeszkodzie do swojej radości, energii z tworzenia i z życia, zapraszam Cię TUTAJ.

 

 

 

 

 

 

 

Jeszcze na długo przed tym jak założyłam własną firmę i zdecydowałam się żyć i pracować na własnych zasadach, motywowałam ludzi do tworzenia, do działania w zgodzie ze sobą, do życia z pasją! Uwielbiałam patrzeć na tę iskrę, która rozbłyska w oczach osób, które po miesiącach, czasami latach dotykały tego, co poruszało ich serca. Uwielbiam patrzeć jaka radość i moc przepływa w kobietach, które wychodzą z korporacyjnych biur i zaczynają śpiewać, grać, malować. Jak zaczyna napływać do nich życie, pasja, niesamowita moc!

 

Na co dzień działam z kobietami twórczymi, niezależnymi, które pragną tworzyć w zgodzie ze sobą, ale i nie boją się brać życia we własne ręce!

Jeśli chcesz się znaleźć w tym gronie, zapraszam Cię serdecznie TUTAJ.

 

 

 

Niech MOC będzie z Tobą!

 

Anna Duszyńska

 

ŻYJ TAK JAK CHCESZ!

20 kwietnia 2021

 

 

 

Cześć, nazywam się Ania

 

Kim jestem? Kobietą niezależną, kobietą czynu, której muzyka w duszy gra. 

Jestem właścicielką Sceny dla Kobiet, miejsca dla kobiet twórczych, a także autorką szkoleń z zakresu działania w branży kreatywnej.

 

Co robię? Pomagam kobietom odnaleźć własną drogę, życiową misję – inspirując, motywując, a także dając bardzo konkretne narzędzia do działania.

 

Sprawdź sama. W czym Ci mogę pomóc?